Totalt tre träningspass blev det idag och hela kroppen är bombad till max! Förutom fyra proteindrinkar har jag ätit måltiden nedan och stoppat i mig omega-3, vitaminer, CLA, aminosyror, 1g. C-vitamin, Heat och Alpha. Snart är det dags att laga dagens andra måltid bestående av ris och kyckling.
Jag är förresten uppe i 134 pass i år. Hur går det för er? #365pass
Du är sådan grym insperation! Kikar alltid in på din blogg de tillfällen när jag behöver få insperation i min egen träning efter ha fått hjärn torka.. Blir aldrig besviken! Tack! :)
Det här var en gång i tiden en av Sveriges mest lästa manliga tränings- och livsstilsbloggar som besöktes av mer än 60.000 personer i månaden. Den har bland annat vunnit pris för bästa träningsblogg. Idag är den tyvärr inte aktiv längre.
Besök vår träningssajt:
Annas blogg
Årets träningsblogg
Min blogg har bland annat vunnit kategorin årets träningsblogg i Finest Awards.
3 kommentarer
Du är sådan grym insperation! Kikar alltid in på din blogg de tillfällen när jag behöver få insperation i min egen träning efter ha fått hjärn torka.. Blir aldrig besviken! Tack! :)
Snygga armband! Vart har du köpt dem?
Sedan, vad är det för ris? :)
Författare
Tack! Köpte dem i en butik på 36:e gatan i NY. Det är svart vildris. Ska se om jag kan lägga upp en bild på förpackningen i morgon.